Menu Restauracja Włoska w Poznaniu

Menu

Potrawy

Nasze potrawy przygotowujemy od podstaw sami, używając wyłącznie najlepszej jakości produktów. Sekretem naszej kuchni jest staranna selekcja składników i przyjmowanie tylko tych najlepszej jakości. Kucharze Restauracji Italia są szkoleni pod bacznym okiem szefa kuchni, który zawsze pilnuje prawidłowego sposobu przyrządzenia potraw.

W menu znajdują się pozycje z całej palety włoskich smaków. Soczyste mięsa, smakowite makarony, kremowe zupy, świeże owoce morza oraz niebiańskie desery, a także wiele więcej.

Menu sezonowe – Gęsina na Św. Marcina 2019

Menu sezonowe – Gęsina na Św. Marcina 2019

Chcą zawsze dostarczyć nowe i ciekawe przeżycia kulinarne dla naszych gości z każdą zmianą sezonu albo okresu opracowujemy nowe menu na ten czas. Są to dania specjalne, skomponowane ze składników dostępnych w danym okresie, albo związane z danym świętem. Zapraszamy do spróbowania tych wyjątkowych pozycji.

Zapraszamy do skosztowania gęsiny w wykonaniu naszego Szefa Kuchni – Pawła Jabłońskiego. Dania zostały przygotowane specjalnie na konkurs „Gęsina na Św. Marcina 2019” nawiązujący do tradycji spożywania gęsi w Polsce późną jesienią, gdy mięso z gęsi jest idealne.