Wigilie firmowe

Wigilie firmowe

 

Okres Świąt Bożego Narodzenia jest okresem wyjątkowym, bliskość końca roku skłania również do refleksji, analizy wyników za miniony już prawie rok i resetu przed wkroczeniem w nowy. Firmowe przyjęcie wigilijne czy to w formie wigilii czy po prostu spotkania z współpracownikami jest świetną okazją do zamknięcia starego roku i nastawienia się na wkroczenie w nowy. W Restauracji Italia posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu takich spotkań dla firm. Dajemy Ci gwarancję spotkania w pełni udanego – nasza doświadczona kadra kelnerska zadba o wyjątkowy serwis, a profesjonalny szef kuchni razem z kucharzami przygotują dla Was wyjątkowe dania – czy to w tradycyjnej wigilijnej odsłonie czy w naszym specjalnym – włoskim wydaniu.

Poniżej prezentujemy trzy rodzaje menu na wigilie firmowe, masz też możliwość organizacji spotkania z menu z normalnymi daniami – po prostu skontaktuj się z nami. Jeśli chciałbyś zmienić dania, masz inne potrzeby lub po prostu ulubione potrawy to daj nam znać – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę menu skomponowaną do Twoich potrzeb.

 

 

 

Restauracja Italia jest idealnym miejscem na Twoją wigilie firmową:

  • eleganckie i stylowe wnętrze zapewniające odpowiedni, spokojny klimat,
  • praktyka i doświadczenie zdobyte dzięki zorganizowaniu i przeprowadzeniu mnóstwa kolacji firmowych, przyjęć rodzinnych z okazji chrzcin, roczku, urodzin, jubileuszów, rocznic, komunii oraz przyjęć biznesowych,
  • przeszkolona, profesjonalna obsługa świadcząca serwis na najwyższym poziomie,
  • darmowy parking dla gości na terenie parkingu hotelowego,
  • łatwy dojazd z każdego miejsca w Poznaniu,
  • elastyczność i dopasowanie oferty do Twoich potrzeb,
  • duża ilość przepysznego jedzenia przygotowanego przez szefa kuchni i kucharzy z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji pod numerem telefonu: 61 830 15 09, mailowo: info@restauracjaitalia.pl lub poprzez formularz.