Rezerwacja Restauracja Włoska w Poznaniu

Zarezerwuj

Stolik

 

Elegancki

klimat

W Restauracji Italia zawsze witamy gości z serdecznością. Nasza sala na co dzień dysponuje ponad 60 miejscami dla gości, jesteśmy w stanie je dowolnie zestawić do Twoich potrzeb. Znajduje się u nas także specjalnie wydzielony podest, który jest idealny na szczególne okazje jak urodziny czy chrzciny.

rezerwacja2

rezerwacja3

Wyjatkowe

wrażenia

Przy restauracji znajduje się darmowy parking dla wszystkich naszych gości, a nasza obsługa zawsze jest gotowa przywitać Cię uśmiechem. Gwarancją idealnego miejsca jest dokonanie rezerwacji. Można to zrobić telefonicznie: 61 830 15 09, mailowo: info@restauracjaitalia.pl lub poprzez formularz poniżej.

Specjalne okazje

Restauracja Italia to miejsce idealne do wyprawienia przyjęcia na specjalną okazję. Chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze, absolutoria – wszystkie tego rodzaju przyjęcia i wiele innych idealnie wypadają w eleganckim klimacie naszej restauracji. Darmowy parking dla gości oraz menu zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb to nasze dodatkowe atuty.

przyjęcia i lunch dla firm

Dla firm chcących zorganizować konferencję w Hotelu Włoskim, lunch czy też specjalną kolację w naszej restauracji zawsze przygotowujemy specjalną ofertę skrojoną na miarę. Czy jest to wigilia firmowa, czy spotkanie z kontrahentami jesteśmy gotowi przyjąć Twoją firmę w naszych progach i dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony u nas był w pełni udany.

 

REZERWACJE STOLIKÓW i organizacja przyjęć

Rezerwacje stolików przyjmujemy telefonicznie pod numerem 61 830 15 09, mailowo: info@restauracjaitalia.pl lub poprzez formularz poniżej.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie najlepszy stolik lub ofertę na przyjęcie.

Dokonaj rezerwacji: