Przyjęcie weselne Poznań

Przyjęcie weselne Poznań

Restauracja na

przyjęcie weselne

Wyprawić przyjęcie weselne w Poznaniu to nie lada wyczyn. Wiemy jak wiele rzeczy musi idealnie współgrać, aby wesele w Poznaniu było w pełni udane. Restauracja Italia posiada sprawdzone rozwiązania i uznaną renomę. Przygotujemy dla Ciebie idealne przyjęcie weselne. Jeśli chcesz wyprawić świetne przyjęcie weselne to koniecznie zobacz nasze propozycje menu – kliknij tutaj. Jesteśmy gotowi spełnić Twoje wszelkie życzenia, a naszym dużym atutem jest własny parking oraz hotel z wieloma pokojami dla gości. Organizujemy przyjęcia weselne w Poznaniu do 70 osób.


rezerwacja3

Restauracja na

wesele

Wesele w Poznaniu to spore wyzwanie organizacyjne. Dlatego pozwól nam pomóc sobie – zapewnimy sprawdzone rozwiązania na idealną zabawę weselną. Jesteśmy idealną restauracja na wesele Poznań. Poznaj nasze menu na wesele. Jesteśmy też gotowi je zmienić i dostosować do wszelkich Twoich potrzeb. Wystarczy się do nas odezwać. Zapraszamy.

Restauracja Italia to idealna restauracja na przyjęcie weselne i wesele ponieważ:

  • przyjazne wnętrze zapewniające odpowiedni klimat,
  • przeszkolona, profesjonalna obsługa świadcząca serwis na najwyższym poziomie,
  • darmowy parking dla gości na terenie parkingu hotelowego,
  • łatwy i szybki dojazd z wielu cmentarzy,
  • elastyczność i dopasowanie oferty do Twoich potrzeb,
  • duża ilość przepysznego jedzenia przygotowanego przez szefa kuchni i kucharzy z wieloletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji pod numerem telefonu: 61 830 15 09, mailowo: info@restauracjaitalia.pl lub poprzez formularz.