Przyjęcie w Restauracji Italia

Przyjęcie w Restauracji Italia

W Restauracji Italia dysponujemy salą mieszczącą do 80 osób. Jest ona podzielona na salę główną i część oddzielona balustradą, na podniesieniu. Na sali głównej możemy ustawić jeden wspólny stół na 50-55 osób, lub dwa osobne na łącznie 60 osób. W części podestowej na jednym stole najwygodniej jest maksymalnie 20 osobom na jednym stole, ale na dwóch stołach możemy umieścić do 24 osób.

Przyjęcia mogą być przeprowadzone w stylu nowocześniejszym – z drewnianymi stołami i podkładkami pod talerzami, lub w stylu eleganckim – klasycznym – z obrusami na stołach.

Zawsze dbamy o komfort naszych gości oddzielając przyjęcia pomocnikami i kwiatami. Budujemy strefę przyjęcia tylko dla Państwa.

Zapewniamy wystrój sali w postaci kwiatów sezonowych, jeśli chcieliby Państwo posiadać dodatkowe przystrojenie tematyczne nie ma najmniejszego problemu. Jesteśmy w stanie stworzyć Państwa strefę przyjęcia dokładnie z oczekiwaniami, przykładowo na zdjęciach obok “cukierkowa” dekoracja roczku.

Zachęcamy do zarezerwowania stolika, dołożymy wszelkich starań, aby spędzili Państwo fantastyczny czas w Restauracji Italia.

Prosimy o telefon: 61 830 15 09

Lub proszę wysłać e-mail: info@restauracjaitalia.pl