Obiady Rodzinne Restauracja Poznań

Obiady Rodzinne Restauracja Poznań

Szukasz miejsca na rodzinny obiad w restauracji? Przyjdź do Restauracji Italia na Dolnej Wildzie w Poznaniu, niedaleko Starego Browaru. Serwujemy na obiady rodzinne restauracja Poznań wyśmienite dania kuchni włoskiej, a znajdziesz u nas dania mięsne, wegańskie, ryby, makarony i oczywiście pizze. Posiadamy także własny parking, dzięki czemu unikniesz szukania miejsca po mieście i przywieziesz całą rodzinę pod same drzwi. Posiadamy kącik zabaw w restauracji, mamy też oczywiście foteliki dla dzieci i łazienkę z przewijakiem.

Wiemy, że dzieci mają specjalne smaki, dlatego jesteśmy restauracja z menu dla dzieci w Poznaniu. Zawsze znajdziemy coś specjalnego dla dzieci bez względu na to czy lubią makarony, pizze, nugettsy czy paluszki rybne. No i oczywiście, że mamy frytki 😉

Może chcesz przeprowadzić rodzinne przyjęcie? Restauracja Italia Poznań to idealna restauracja na przyjęcie rodzinne w Poznaniu. Przeprowadzamy przyjęcia do kilku do nawet 70 osób. Menu możemy dostosować do Twoich potrzeb i wymagań.

Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu – 61 830 15 09

Lub poprzez e-mail info@restauracjaitalia.pl