Kolacja Walentynkowa

Kolacja Walentynkowa

Święto miłości, ale dlaczego ma trwać tylko jeden dzień? W 2019 roku Walentynki wypadają w czwartek. Z tego powodu dla wielu naszych gości przygotowaliśmy specjalny tydzień walentynkowy! Od 8 do 17 lutego oferujemy specjalne walentynkowe menu, skomponowane przez naszego Szefa Kuchni – Pawła Jabłońskiego.

„Na Walentynki przygotowałem trzy specjalne kompozycje kolacji dla Państwa. Nie muszą Państwo wybierać tego samego menu dla każdego, można np. na kolację dla dwóch osób wybrać jedno menu 2 i jedno menu 3. W ten sposób można spróbować różnych potraw od siebie nawzajem. Dobrze wiemy, że nic nie zbliża tak jak wspólne jedzenie.
Serdecznie zapraszam Państwa do spędzenia romantycznego wieczoru w Restauracji Italia – osobiście zadbam na kuchni o jakość naszych dań, a manager z zespołem kelnerek rozpieści Państwa przy stole.” – Paweł Jabłoński – Szef Kuchni Restauracji Italia.

Do wyboru na romantyczny wieczór walentynkowy mają Państwo trzy rodzaje menu:

Zachęcamy do zarezerwowania stolika, dołożymy wszelkich starań, aby spędzili Państwo fantastyczny czas w Restauracji Italia.

Rezerwacje na walentynkowy wieczór przyjmujemy pod numerem telefonu – 61 830 15 09

Lub poprzez e-mail info@restauracjaitalia.pl